Tirana
clear sky
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
87 %
1kmh
0 %
Mar
14 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
23 °
E martë, 19 Tetor, 2021
spot_img

Reperi i njohur gjendet i pajetë në bagazhin e makinës, trupi ishte dekompozuar (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

89e7bf6e16455f71c87ec2a29627a395

Reperi Brian Trotter, i njohur nga të gjithë si “Kent Won’t Stop”, është gjetur i pajetë në bagazhin e një makine në autostradën e Floridas.

Mediat e huaja bëjnë me dije se trupi i reperit është gjetur në bagazhin e një makine, rastësisht pas një aksidenti në autostradën Palmetto Expressëay, në Miami.

Policia dyshoi, pasi në makinë vinte një erë e keqe. Oficerët gjetën trupin e reperit, i cili ishte i mbuluar me një batanie dhe trupi ishte i dekompozuar.

Sakaq, është arrestuar shoferi 25-vjeçar, Robert Deupree Avery Coltrain, i cili dyshohet autori kryesor u vrasjes.

Bëhet me dije se në trupin e reperit janë gjetur plagë të shumta nga të shtënat me armë.

Trotter u pa për herë të fundit në 17 tetor duke lënë shtëpinë e tij në Triangle, Virginia.

0_SDC_MDG_-Brian-Trotter_10251JPG.jpg0_MAIN-SDC_MDG_-Brian-Trotter_main.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img