Tirana
broken clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
57 %
5.1kmh
75 %
Hën
24 °
Mar
29 °
Mër
28 °
Enj
26 °
Pre
20 °
E hënë, 27 Shtator, 2021
spot_img

Reperi akuzon Mozzik dhe Loredanën: Kanë kopjuar këngën time

spot_img

Lajme të ngjashëm

c463aa4baf9e1f7011f686e6d19bfaf6

Pak javë më parë çifit i njohur i Mozzik dhe Loredana u bënë prindër për herë të parë, pasi në jetë erdhi vajza e tyre Hana.

Menjëherë pas ardhjes në jetë të vajzës, çifti nisi ti rikthehet muzikës, por tashmë ndaj tyre është ngritur një akuzë për vjedhje të këngës nga reperi Gjiano.

Artisi, autor i këgës ‘G-Klasee’ akuzon çiftin se i kanë vjedhur melodinë e projektit që e publikoi një vit më parë, duke u shprehur se kënga ‘Million Dollar Smile’ është imitim i ‘G-Klasee’.

‘Kjo këngë G-Klasee është bërë para përafërsisht 1 viti te Dongima Studio. Loredana, Mozzik dhe Getinjo e kanë dëgjuar këtë këngë përmes një kameramani dhe e kanë vjedhur, ku shihet qartë fakti që edhe prapavijat melodike i kanë vjedhur. E keni videon e dytë që të bindeni edhe vetë’, ka shkruar Gjiano, ndërkohë që pritet reagimi i Mozzik dhe Loredana.

 

Më shumë

spot_img