Tirana
clear sky
-1.5 ° C
-1.5 °
-1.5 °
55 %
1kmh
0 %
Enj
7 °
Pre
10 °
Sht
10 °
Die
9 °
Hën
5 °
E enjte, 9 Shkurt, 2023

RENEA zbarkon në Vlorë e Fier, në shënjestër personat e armatosur dhe të shpallur në kërkim

spot_img

Lajme të ngjashëm

Forcat Speciale të RENEA-s kanë zbarkuar mbrëmjen e sotme në Vlorë dhe Fier, ku po zhvillojnë kontrolle “blic” në disa automjete në qytete.

Qëllimi i këtij operacioni në këto dy qytete është kapja e përsonave në kërkim, atyre që qarkullojnë me armë ose me lëndë narkotike.

Deri më tani nuk ka informacione nëse ka persona të ndaluar.

Më shumë


spot_img

spot_img