Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
57 %
3.6kmh
0 %
Sht
25 °
Die
36 °
Hën
37 °
Mar
40 °
Mër
42 °
E shtunë, 24 Korrik, 2021

RENEA zbarkon në Elbasan, fillojnë shoqërimet pas ekzekutimit të Everest Cakës; shënjestër personat që kanë konflikte me të

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

RENEA ka zbarkuar në Elbasan, një nga qytetet më problematikë përsa i përket krimit në vend.

Pas vrasjes së 41-vjeçaren Everest Caka është blindur qyteti dhe kanë filluar shoqërimet e para për të mundur zbardhjen e ngjarjes. Mësohet se shënjestër e shoqërimeve janë persona problematikë që kanë pasur konflikte me viktimën.

Burime për mediat thonë se ai është qëlluar mbrëmjen e sotme me armë me silenciator dhe ka marrë 10 plumba, ndërsa autorët kanë qenë dy, shoferi dhe qitësi. Policinë e njoftoi bashkëshorja e viktimës që mbeti e plagosur në dorë dhe është jashtë rrezikut për jetën.

Më shumë

spot_img
spot_img