Tirana
clear sky
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
78 %
0.5kmh
0 %
Sht
38 °
Die
41 °
Hën
40 °
Mar
39 °
Mër
34 °
E shtunë, 31 Korrik, 2021

RENEA operacion blic në Lungomare të Vlorës, ka të arrestuar

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Forcat RENEA po zhvillojnë një operacion blic në Lungomare të Vlorës. Burime për mediat bëjnë me dije se janë arrestuar disa persona, një prej tyre posedonte armë.

Mësohet se 10 të tjerë janë shoqëruar për më shumë informacion. Nuk bëhet me dije se cili është synimi i këtij operacioni, por dyshohet se në radar janë persona të përfshirë në trafik lëndësh narkotike dhe armë-mbajtje pa leje si dhe individë të shpallur në kërkim.

Kujtojmë që në Vlorë kohët e fundit kanë ndodhur disa ngjarje kriminale, vrasje apo dhe shpërthime me lëndë plasëse.  

Më shumë

spot_img
spot_img