Tirana
overcast clouds
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
71 %
2.6kmh
90 %
Sht
11 °
Die
12 °
Hën
11 °
Mar
9 °
Mër
10 °
E shtunë, 4 Dhjetor, 2021
spot_img

RENEA aksion “blic” në Durrës, Lezhë dhe Elbasan, MOMENTI kur efektivët shtrijnë përtokë të dyshuarin me rrezikshmëri të lartë (VIDEO)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Policia ka publikuar këtë mëngjes momentet nga aksioni i befasishëm në Durrës, Lezhë, Mamurras dhe Elbasan, nga Forcat Speciale RENEA dhe Forca e Posaçme Operacionale në Policinë e Shtetit, për kapjen e personave në kërkim, apo të përfshirë në veprimtari kriminale kundër personit dhe pronës.

Gjatë këtij opeacioni janë ushtruar kontrolle në lokale, banesa, ambiente të ndryshme dhe vende të dyshuara për fshehje apo përdorim të lëndëve narkotike.

Policia ka sekuestruar armë, municion luftarak, drogë, është vënë në pranga një person në kërkim me rrezikshmëri shoqërore, si dhe është goditur një rast i ushtrimit të paligjshëm të aktivitetit të lojërave të fatit.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img