Rëndohet situata në Fushë-Arrëz, të izoluarit prej 4 ditësh kërkojnë të ndërhyhet me helikopter

Publikuar tek: aktualitet, më 13:33 08-01-2017 Rëndohet situata në Fushë-Arrëz, të izoluarit prej 4 ditësh kërkojnë të ndërhyhet me helikopter

Tre persona të izoluar në Ludricë të Fushë-Arrëzit kanë mbetur të bllokuar nga dëbora prej 4 ditësh dhe kërkojnë të ndërhyhet nga ajri pasi situate sa vjen edhe përkeqësohet për ta.

Ndërkohë dëputeti Pjerin Ndreu në dijeni të ngjarjes shprehet se është kërkuar ndërhyrje me helikopter dhe do të realizohet.

Nga informacionet e deritanishme bëhet me dije se se një prej të izoluarve ka problem kardiake.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Bie nga tarraca e pallatit, humb jetën 62-vjeçari (Emri)
Klement Balili në kërkim, por është duke peshkuar te Santa Quaranta, denoncimi i Berishës »
Article Logic
Execution time: 0.010854005813599
array(1) { ["section"]=> string(100) "rendohet-situata-ne-fushe-arrez-te-izoluarit-prej-4-ditesh-kerkojne-te-nderhyhet-me-helikopter-64931" }