Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

Politikë

Rëndohet gjendja e liderit të PD-së, Basha kollitet, mezi merr frymë mes turmës

Shkruar nga Newsbomb

Është rënduar situata para Kryeministrisë për shkak të dhunës së protestuesve.

Policia ka lëshuar gaz lotsjellës për të shpërndarë protestuesit, ndërkohë që gjendja e kryetarit të opozitës Lulzim Basha është rënduar.

Basha shihet në mes të turmës duke zënë hundët dhe gojën me shami, ndërkohë që kollitet nga gazi lotsjellës.

hjk.jpg

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese