Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
82 %
1.5kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
23 °
Die
17 °
E mërkurë, 20 Tetor, 2021
spot_img

Rëndohet bilanci: Shkon në 34 numri i viktimave nga tërmeti, nxirret një tjetër trup i pajetë te 6-katëshi i shembur në Durrës

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

8d279212dd91a9f04bb087b98024b16a

Një tjetër trup i pajetë është nxjerrë nga rrënojat e pallatit 6-katësh të shembur nga tërmeti ditën e djeshme në Durrës.

Trupi i pajetë dyshohet se i përket një gruaje, teksa raportohet se nga rrënojat pritet të nxirret edhe trupi i pajetë i një personi mashkull që dyshohet të jetë djali i viktimës.

Pallati 6-katësh u shemb në lagjen.18 të Durrësit. Nga rrënojat në këtë banesë u nxorrën dje të pajeta nënë e bijë, 30 dhe 8 vjeçe.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img