Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
1kmh
0 %
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
24 °
Hën
24 °
E enjte, 6 Tetor, 2022

Rëndohet bilanci i aksidentit tragjik, shkon në 4 numri i viktimave, trupat ndodhen ende në mjet

spot_img

Lajme të ngjashëm

Shkon në 4 numri i viktimave që humbën jetën ditën e sotme në aksidentin tragjik në aksin Rrogozhinë-Elbasan.

Një mjet kamion me drejtues shtetasin I. C., është përplasur me një mjet tip “Benz” me drejtues ende të paidentifikuar. Makina ka përfunduar poshtë gomave të kamionit dhe për pasojë ka ndërruar jetë shoferi dhe tre pasagjerët.

Trupat e të aksidentuarve ndodhen ende të ngecur në brendësi të makinës, e cila është deformuar tërësisht nga përplasja e fortë me kamionin.

Kërkohet ndërhyrjë me e specializuar për nxjerrjen e tyre nga hekurat e makinës, ndërsa dyshohet se bëhet fjalë për një familje.

Dyshohet se shkak i aksidentit është bërë parakalimi i gabuar i “Benzit”. Kamioni ka tërhequr për 20-30 metra zvarrë makinën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img