Tirana
overcast clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
1.5kmh
100 %
Pre
15 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
17 °
Mar
16 °
E premte, 2 Dhjetor, 2022

Renato Mekolli nuk do t’ja dijë, FOTOGRAFOHET me bukë me vete në plazh

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ashtu si shumë personazhe të njohur të ekranit, edhe shefi i kuzhinës Renato Mekolli ka nisur pushimet verore.

Ditën e sotme ai ka shkuar në Karpen të Kavajës, por ajo që është vënë re është se shefi i kuzhinës ka marrë bukë me vete.

Ka qenë vetë Renato ai i cili ka publikuar një foto duke ngrënë, ndërkohë që i këshillon qytetarët të zgjedhin mirë vendin ku ushqehen ose të marrin bukë me vete.

‘Bëni kujdes ku hani të dashur miq kur shkoni në plazh.Ose,bukë me vete si chefi (nëse mundeni)’, shkruan ai.

Me këtë Renato ka treguar se nuk i intereson aspak çfarë mendojnë të tjerët dhe nuk e ka problem të marrë ushqim nga shtëpia për pushime.

gxfrgh.jpg

egdh.jpg

Më shumë
spot_img
spot_img