Tirana
broken clouds
12 ° C
12 °
12 °
82 %
1kmh
75 %
Mar
14 °
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
9 °
E martë, 13 Prill, 2021
spot_img

Remont në rrjet, OSHEE tregon në cilat zona të Tiranës do ndërpritet energjia nesër për 4 orë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

OSHEE njofton të gjithë qytetarët se nesër më datë 2 prill do të ketë stakim të energjisë për shkak të remontit në NST Tirana 1.

Ndërprerja e energjisë elektrike do të bëhet në intervalin kohor 09:00-13:00 në zonat e mëposhtme:

Pjesërisht: Rruga “Mine Peza”, “Manastiri i Ri”, rruga “Don Bosko”, Zona pranë pallatit të Sportit “Asllan Rusi”, Laprakë, rruga “Pandi Dardha”, rruga “Mati Logoreci”, rruga “Vangjel Noti”, rruga “Ndre Mjeda”, rruga “Kongresi i Lushnjes”, “rruga e Durrësit”, rruga “Muhamet Gjollesha”, zona pranë ish-fushës së Aviacionit, zona pranë kryqëzimit tek Zogu i Zi, rruga “Artan Lenja”, rruga “Bab Rexha”.

Këtë prag-zgjedhjesh, kemi hapur sondazhin për të parë se ku është mbështetja juaj ndaj partive dhe kandidatëve përkatës. Klikoni këtu për të votuar dhe për të aksesuar statistikat e deritanishme.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit

spot_img