Tirana
few clouds
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
60 %
1.5kmh
20 %
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
19 °
E mërkurë, 20 Tetor, 2021
spot_img

Rektor, dekanë dhe shefa departamentesh…Emrat e rezultateve finale të zgjedhjeve në Elbasan

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Dalin rezultatet përfundimtare të zgjedhjeve në Universitetin “Aleksandër Xhuvani” në Elbasan. Rektor i këtij Universiteti është zgjedhur Skënder Topi.

Ndërkohë, më poshtë do mund të njiheni edhe me emrat e fituesve të dekanëve dhe shefave të departamenteve.

Fakulteti I Shkencave Humane

Dekan  Albert Riska

Shef i Departamentit të Gjuhës Teuta Toska

Shef i Departamentit të Letërsi Gazetarisë Elvira Lumi

Shef i Departamentit të Histori-gjeografisë Roland Gjini

Shef i Departamentit të gjuhëve angleze dhe Gjermane Laureta Vavla

Shef i Departamentit të Gjuhëve Frënge dhe Italiane Ardian Lami

QSAB Ylli Cerov                                                     

Fakulteti I Shkencave të Edukimit

Dekan Valentina Haxhiymeri

Departamenti i Psikologjisë Piro Lazi

Departamenti i Edukimit Qytetar Armand Shëngjergji

Departamenti i Metodologjisë së Mësimdhënies Florinda Tarusha

Departamenti i Edukimit Fizik dhe Sporteve Edmond Biçoku

Qendra për Kërkim dhe Zhvillim në Edukim Ardjan Turku

Departamenti i Shkencave Sociale nuk ka fitues do të përsëriten zgjedhjet

Fakulteti Ekonomik

Dekane Imelda Sejdini

Shef i Departamentit Administrim- Biznes Ali TUrhani

Shef i Departamentit të Marketing-inxhhinierisë Shpëtim Çerri

Shef i Departamentit Ekonomiks Alketa Vangjeli

Shef i Departamentit të së Drejtës Rezarta Tahiraj

Shef i departamentit të Financës Nuk ka fitues përsëriten zgjedhjet

Fakulteti I shkencave Mjekësore Teknike

Dekan nuk pati zgjedhje

Departamenti i Lëndëve Klinike dhe paraklinike Rustem Celani

Qendra për kërkim dhe zhvillim mjedisor diagnostikues Panajot Papa

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img