Hapësire reklamuese

Sporti

Rekord në “Selman Stermasi”, ja çfarë biletash mund të gjeni tani në sportel

Shkruar nga Newsbomb

Sot, do të luhet ndeshja ndërmjet Tiranës dhe Partizanit, e vlefshme për javën e 13-të të Superiores.

Burime për newsport.al bëjnë me dije që kanë nisur të shiten biletat që në orët e para të mëngjesit dhe tashmë kanë mbetur vetëm 1500 të tilla në tribunën C dhe G.

Kujtojmë që ndeshja ndërmjet Tiranës dhe Partizanit do të luhet në orën 18:00 në stadiumin “Selman Stermasi”, në kryeqytet.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese