Tirana
clear sky
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
29 %
4.6kmh
0 %
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
E hënë, 14 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Regjistrohen dëme materiale nga tërmeti në jug të vendit (Foto)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

3dba3ccd0f3608dc922af3da9070d219

Lëkundjet e forta të tërmetit kanë shkaktuar dëme të vogla materiale në jug të vendit.

Në Sarandë njerëz të shumtë kanë dalë në rrugë të frikësuar sapo kanë dëgjuar lëkundjet.

Këto fotografi nga Ora News janë bërë në një hotel në Sarandë menjëherë pas tërmetit që goditi pjesën më të madhe të jugut të vendit tonë si dhe disa rajone të Greqisë.

LEXO EDHETërmeti i 10-të me magnitudë 5.1 ballë godet Greqinë, lëkundje edhe në jug të Shqipërisë

Screasdqrtsdfgshot_1.jpg

Scresdfsgghdot_1.jpg

zsfsdfgttenshot_1.jpg

Scasd3tsdgot_1.jpg

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img