Hapësire reklamuese

Politikë

Refuzojnë negociatat për Shqipërinë, ja kur do të hedhë votën Holanda (DATA)

Shkruar nga Newsbomb
Kujtojmë që Ministri i Punëve të Jashtëm të Holandës Stef Blok deklaroi se Shqipëria nuk ka bërë asnjë përparim në plotësimin e 5 kushteve të vendosura nga Këshilli i Europës. Ai kërcënoi se mjafton një votë kundër Shqipërisë në Këshillin e Europës që negociatat me BE-në të pezullohen dhe për këtë vit.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese