Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
57 %
3.1kmh
0 %
Pre
38 °
Sht
35 °
Die
33 °
Hën
35 °
Mar
36 °
E premte, 25 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Refuzoi të tregonte se ku ishte nëna e saj, babai vret me breshëri pumbash vajzën 28-vjeçare

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

78deebcd0446ae3a3f0c7559a8ef9a36

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Turqi, ku babai ka vrarë vajzën e tij me breshëri plumbash, pasi ajo refuzonte t’i tregonte se ky ndodhen nëna e saj.

Mustafa Ali Yilmaz, 69 vjeç, përplasi me makinë, veturën e vajzës dhe më pas në mënyrë të dhunshme e ka nxjerrë atë nga automjeti.

69-vjeçari ka nxjerrë nga makina vajzën Gulnur Yilmaz, 28 vjeçe dhe pasi ajo refuzoi të përgjigjes se ku ndodhej nëna e saj, ai e ka qëlluar me 20 plumba, 11 prej tyre qëlluan në kokë.

Babai monstër u largua nga vendngjarja në këmbë, por shpejt u kap nga policia. Ai tani do të përballet me akuzën për vrasje ku dhe pritet të merret masa burgim të përjetshëm.

Mediat turke bëjnë me dije se se e ëma e viktimës, Gulden Yilmas ishte shkurorëzuar nga Yilmas në janar të vitit të kaluar.

NINTCHDBPICT000639447719.jpg3f256b57-e755-48f2-9b59-efd8f6f45642.jpg

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img