Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
69 %
1.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
35 °
Mër
37 °
Enj
39 °
Pre
38 °
E hënë, 21 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Refuzoi propozimin për martesë, gjendet e pajetë 26-vjeçarja, e qëlluar me dy plumba në kokë e dorë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Pakistan, ku është vrarë një vajzë, e cila ishte student në Britani.

Mediat e huaja bëjnë me dije se Mahira Zulfiqar, 26-vjeç, studente në Britani kishte shkuar në vendlindje në Pakistan, për të kaluar disa kohë pranë familjes, por që atje gjeti vdekjen.

26-vjeçarja u gjet e pajetë në banesë e qëlluar me dy plumba, kokë dhe dorë. Policia është në kërkim të dy burrave, të cilët dyshohen si autor të kësaj ngjarje.

Mësohet se e reja ishte kërcënuar nga dy burra, të cilët dëshironin të martoheshin me të.

Xhaxhi i saj në polici ishte shprehur se 26-vjeçarja i kishte thënë atij se ishte përfshirë në një mosmarrëveshje me dy meshkuj, pasi ajo kishte refuzuar propozimet e tyre për martesë dhe se ata e kishin kërcënuar me jetë.

Policia vijon hetimet për ngjarje.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img