Tirana
broken clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
72 %
3.1kmh
75 %
Sht
15 °
Die
15 °
Hën
11 °
Mar
9 °
Mër
10 °
E shtunë, 27 Nëntor, 2021
spot_img

Reforma Zgjedhore/ Ambasadorja Kim takim ‘kokë më kokë’ me Taulant Ballën

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

da8fa68fd3183e5560bd59d34e64a512

Ambasadorja e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në vendin tonë, Yuri Kim, ditën e sotme po zhvillon një takim me Kreun e Grupit Parlamentar të PS Taulant Balla.

Bëhet me dije se takimi po zhvillohet në Kryesinë e Kuvendit dhe në qendër të diskutimeve është reforma zgjedhore.

Vijon..

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img