Reforma Zgjedhore/ Ambasadorja Kim takim ‘kokë më kokë’ me Taulant Ballën

Publikuar tek: aktualitet, më 13:11 09-07-2020 Reforma Zgjedhore/ Ambasadorja Kim takim ‘kokë më kokë’ me Taulant Ballën

Ambasadorja e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në vendin tonë, Yuri Kim, ditën e sotme po zhvillon një takim me Kreun e Grupit Parlamentar të PS Taulant Balla.

Bëhet me dije se takimi po zhvillohet në Kryesinë e Kuvendit dhe në qendër të diskutimeve është reforma zgjedhore.

Vijon..

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010114908218384
array(1) { ["section"]=> string(77) "reforma-zgjedhore-ambasadorja-kim-takim-koke-me-koke-me-taulant-ballen-213328" }