Tirana
clear sky
1.5 ° C
1.5 °
1.5 °
30 %
6.2kmh
0 %
Hën
0 °
Mar
4 °
Mër
7 °
Enj
9 °
Pre
9 °
E hënë, 24 Janar, 2022

Reflekton Ramush Haradinaj: ‘Unë, Kurti, Thaçi e Mustafa jemi mashtrues’

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri në largim, Ramush Haradinaj, ka deklaruar se të gjithë udhëheqësit politik të Kosovës janë mashtruesa, duke përfshirë në këtë shprehje edhe veten e tij.

Në një intervistë për televizionin RTV21, Haradinaj i quajti mashtrues kandidatin për kryeministër nga radhët e Vetëvendosjes, Albin Kurti, kreun e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafën dhe presidentin e shtetit, Hashim Thaçin.

‘Ne jemi mashtrues, shumica e udhëheqësve politik jemi mashtrues. Të gjithë ne, Isa Mustafa, Albin Kurti, Hashim Thaçi, të gjithë jemi mashtrues. Ne kemi premtuar reformën zgjedhore dhe ajo nuk u bë’, është shprehur Haradinaj.

Kryeministri në ikje i Kosovës, ka thënë se të gjithë liderët politikë në Kosovë janë mashtrues pasi nuk arritën të bënin Reformën Zgjedhore të cilën të gjithë e kishin premtuar.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img