Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
64 %
1kmh
0 %
Die
27 °
Hën
25 °
Mar
26 °
Mër
26 °
Enj
27 °
E diel, 13 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Reflekton Alibeaj, rikthehet me veshje zyrtare në fushatë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

9e99d4d76a6d0a4891e238dcad5530fd

Jo më larg se dje newsbomb.al ju njohu më një foto-galeri të kandidatit të PD për Bashkinë e Fierit, nëpërmjet së cilës pasqyrohej veshja ndryshe e Enkelejd Alibeajt, të cilën ne e cilësuam si “idealen” që shkon në vijë lineare me shprehjen e famshme popullore “gju më gju me popullin”. Por duket se kandidati i djathtë ka reflektuar dhe sot është shfaqur me veshjen e profilit zyrtar: Këmishë të bardhë e pantallona serioze, ndryshe nga dje që bluzën me krahë të shkurtëra as nuk e kishte hekurosur duke zgjedhur të ishte njësoj si populli i tij i thjeshtë. Ne ishim gati të bënim një tjetër foto-galeri për Alibeajn por ai nuk priti gjatë për t’u shfaur nën “petkun” zyrtar të fushatës. 

Lexo edhe:ALIBEAJ “GJU MË GJU” ME POPULLIN. VESHJA E TIJ NDRYSHE NGA KANDIDATËT E TJERË NË FUSHATË

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img