Reflekton Alibeaj, rikthehet me veshje zyrtare në fushatë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:04 07-05-2015 Reflekton Alibeaj, rikthehet me veshje zyrtare në fushatë Enkelejd Alibeaj, kandidat i PD për Fierin, veshja e tij sot (majtas) dhe dje (djathtas)

Jo më larg se dje newsbomb.al ju njohu më një foto-galeri të kandidatit të PD për Bashkinë e Fierit, nëpërmjet së cilës pasqyrohej veshja ndryshe e Enkelejd Alibeajt, të cilën ne e cilësuam si “idealen” që shkon në vijë lineare me shprehjen e famshme popullore “gju më gju me popullin”.

Por duket se kandidati i djathtë ka reflektuar dhe sot është shfaqur me veshjen e profilit zyrtar: Këmishë të bardhë e pantallona serioze, ndryshe nga dje që bluzën me krahë të shkurtëra as nuk e kishte hekurosur duke zgjedhur të ishte njësoj si populli i tij i thjeshtë. Ne ishim gati të bënim një tjetër foto-galeri për Alibeajn por ai nuk priti gjatë për t’u shfaur nën “petkun” zyrtar të fushatës. 

Lexo edhe:ALIBEAJ “GJU MË GJU” ME POPULLIN. VESHJA E TIJ NDRYSHE NGA KANDIDATËT E TJERË NË FUSHATË

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0092968940734863
array(1) { ["section"]=> string(62) "reflekton-alibeaj-rikthehet-me-veshje-zyrtare-ne-fushate-10561" }