Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
78 %
1kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
32 °
Sht
31 °
Die
27 °
E mërkurë, 10 Gusht, 2022
spot_img

Rebelohet biznesmeni Gjergj Luca pas ngjarjeve në Elbasan, takon banorët me flamujt e PS dhe PD dhe u thotë: Ngrini more Flamurin Kombëtar, lejini lakenjtë

spot_img

Lajme të ngjashëm

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img