Tirana
clear sky
22 ° C
22 °
22 °
49 %
2.6kmh
0 %
Enj
22 °
Pre
24 °
Sht
24 °
Die
26 °
Hën
25 °
E enjte, 6 Maj, 2021
spot_img

Realiteti dhe Instagrami, Eni Koçi tregon vështirësitë e realizimit të një fotografie

spot_img

Lajme të ngjashëm

85e984372d7a89f997e85e145bdc2eeb

Këngëtarja e njohur Eni Koçi, ka realizuar së fundmi një fotosesion, por që nuk ka qenë aspak i lehtë për të dhe bashkëpunëtorët e saj.

Në imazhet që solli në rrjetin social Instagram, Eni ka treguar vështirësitë me të cilat është përballur gjatë xhirimeve.

Veç kësaj, bashkë me të është edhe bashkëshorti i saj Genc Prelvukaj, i cili e ka ndihmuar të dashurën që të duket sa më e bukur.

Arsyeja e publikimit të këtyre imazheve është dëshira për t’iu treguar fansave dallimin mes realitetit dhe Instagramit.

enikociiii_65726027_142914933442977_7963745625519365779_n.jpg

 

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img