Tirana
light rain
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
88 %
1kmh
75 %
Sht
29 °
Die
26 °
Hën
30 °
Mar
31 °
Mër
33 °
E shtunë, 13 Gusht, 2022
spot_img

Reagon Rama pas vrasjes në Elbasan: Dëshpërimi i humbësve nuk do të na bëjë të humbasim qetësinë. Duan të na bëhen gjarpër rreth këmbëve

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama ka reaguar para pak minutash lidhur me ngjarjen e rëndë që ndodhi sot në Elbasan, e cila përfundoi me një viktimë dhe katër të plagosur.

Rama në twitter duke iu referuar PD-së dhe LSI-së thotë se dëshpërimi i humbësve nuk do t’i lejojë ata që humasin qetësinë.

albsig

Kreu i Qeverisë shprehet i bindur se në 25 prill do të vijë bashkimi mes shqiptarëve.

Edi Rama

Dëshpërimi i humbësve nuk duhet e nuk do të na bëjë të humbasim as qetësinë, as durimin, as besimin se 25 prilli do të sjellë bashkimin e shqiptarëve për ta ngjitur Shqipërinë në majën e merituar dhe ndëshkimin kuptimplotë të forcave që duan të ribëhen gjarpër rreth këmbëve tona!

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img