Tirana
overcast clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
0.5kmh
90 %
Die
19 °
Hën
20 °
Mar
21 °
Mër
21 °
Enj
21 °
E diel, 17 Tetor, 2021
spot_img

Reagon për herë të parë Ramush Haradinaj pas arrestimit

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Nuk i kemi rënë në qafë askujt dhe nuk do të lejojmë të na bjerë në qafë askush!

Do të takohemi shpejt në Kosovë!

Juaji Ramush Haradinaj

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img