Hapësire reklamuese

Aktualitet

Reagon për herë të parë babai i foshnjës së braktisur, hedh poshtë deklaratat e nënës

Shkruar nga Newsbomb
Reagon për herë të parë babai i foshnjës së

Ish-partneri i 30-vjeçares që braktisi foshnjën në bordumin e pallatit në Yzberisht ka hedhur poshtë deklaratat e të resë.

Menjëherë pas intervistës së saj në emisionin “Me zemër të hapur”, ku tha se babai i foshnjes ishte në dijeni për shtatzaninë e saj, mirëpo se kishte pranuar, ky shtetas ka reaguar duke thënë se marrëdhënia e tyre u ndërpre pasi vajza vetë nuk donte dhe se nuk ishte në dijeni se e reja ishte në pritje të ëmbël.

Ai theksoi se nëse fëmija rezulton të jetë i tij, atëhere nuk do ja falë kurrë 30-vjeçares. Gjithashtu, ai tha se nëna e vajzës ishte në dijeni për lidhjen e tyre,

 “Atë marrëdhënie e ndërpreu vetë vajza sepse nuk donte. Nëse e zbuloj se ADN e fëmijës del që është i imi, nuk ia fal kurrë. Nuk kam per t’ja falur aë që beri. Unë kam mesazhet e shkembyera me atë dhe nënën e saj. Keni mesazhet do t’i nxjerr një ditë”, tha ai.

LEXO EDHE: Trondit nëna që braktisi foshnjën: Të atin e takova njëherë, e linda vetë në bodrum

 

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese