Tirana
broken clouds
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
68 %
0.5kmh
75 %
Mër
19 °
Enj
21 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
23 °
E mërkurë, 28 Shtator, 2022

Reagon futbollistja për puthjet lesbike, Naime Merovci: Ajo është shoqja ime, fotot u bënë vjet

spot_img

Lajme të ngjashëm

Futbollistja e Kombëtares Shqiptare Naime Merovci reagon për fotot e publikuara, duke dhënë edhe disa detaje të reja rreth marrëdhënies me vajzën e quajtur Matilda.

‘’Ajo është shoqja ime, fotot u bënë vjet’’, tha për Newsbomb.al sulmuesja Merovci.

E kontaktuar në Suedi, Merovci ka thënë se shoqja e saj është suedeze  por nuk luan . ‘’Fotot janë bërë nga një person i tretë që ka qenë shoqja e Matilës’’, tha për Merovci.

Edhe pse nuk e ka konfirmuar me plot gojën një lidhje të tillë, sërish Merovci ka lënë dyshimet se lidhja është e vërtetë, edhe pse tani është ndarë e nuk ka asnjë lidhje, as me një femër tjetër dhe as me një mashkull.

“Por edhe me qenë e vërtetë, është puna ime private. Është puna ime dhe jo puna juaj’’, tha Merovci.

“ Nuk kam të dashur për momentin, as mashkull, as femër, jam duke iu përkushtuar futbollit’’, vazhdoi më tej ajo.

E pyetur edhe për marrëdhënie të mundshme lesbike të tjera në ekip, Merovci tha se ’’nuk është puna e saj’’.

Kurse për mesazhet e trajnerit të tyre Altin Rraklli, ku kërkoheshin favore seksuale, Merovci tha se nuk ishte në dijeni.

“Jo. Nuk besoj që është ashtu. Kam shkuar shumë mirë me Altin Rrakllin. Nuk kam dëgjuar as nga shoqet”, përfundoi ajo.

LEXO EDHE:EKSKLUZIVE/LIDHJE LESBIKE NE KOMBETARE, ZBULOHET FUTBOLLISTJA TJETER SHQIPTARE QE PUTHET ME NJE FEMER

Më shumë


spot_img
spot_img
spot_img