Hapësire reklamuese

Aktualitet

Reagon Doshi: Ambasada të sjellë ekspertë, disponoj video që implikon Metën

Shkruar nga Newsbomb

Lexo edhe:

Ilir Meta reagon pas deklaratës së Tom Doshit: Qetesi dhe buzëqeshje

Newsbomb.al zbardh debatet e plota në PS, Doshi-Ramës: Je bukëshkalë. Rama: E ka personale. Kërcënon Blushi: Dil në PS dhe bëj zgjedhje

Akuzat për vrasje të Doshit/ Rama thërret Tahirin në Kryeministri

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese