Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
93 %
2.1kmh
0 %
Die
30 °
Hën
31 °
Mar
29 °
Mër
28 °
Enj
24 °
E diel, 26 Shtator, 2021
spot_img

Reagimi i fortë i Bashës: 30 qershori është varreza politike e Edi Ramës

spot_img

Lajme të ngjashëm

6628aad145f0079c8d2e189d5f6eca98

Kryedemokrati Lulzim Basha ka reaguar në lidhje me protestën e nëntë kombëtare tè opozitës, e cila do të mbahet më 21 qershor.

 

Përmes një statusi në Facebook, Basha shprehet se 30 qershori është varreza politike e Edi Ramës, shokut të Avdylajve dhe bandave të krimit.

Sipas Bashës, tani është koha për Shqipërinë dhe e gjithë shqiptarëve për të mos u dorëzuar.   

‘30 qershori është varreza politike e Edi Ramës, shokut të avdylajve dhe bandave të krimit. Shqiptarët janë ngritur në këmbë në betejën kombëtare për Shqipërinë si gjithë Europa. Boll më me Shqipërinë që duan vetëm ata! Tani është koha për Shqipërinë e të gjithë shqiptarëve! Asnjë hap pas. 21 Qershor’, shkruan Basha.

Më shumë

spot_img