Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
34 %
2.1kmh
0 %
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
36 °
Mar
37 °
Mër
36 °
E shtunë, 2 Korrik, 2022
spot_img

Rea sjell në jetë një djalë, Linda Rama bëhet gjyshe

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Rea Xhillari, vajza e bashkëshortes së kryeministrit Rama nga martesa e parë, është bërë nënë. Mësohet se ajo ka sjell në jetë një djalë, dhe lajmi konfirmohet nga të afërmit, detaje të tjera ende nuk kanë dalë.

Rea është vajza e Linda Ramës, nga martesa e saj e parë me pedagogun e Shkencave të Natyrës, Thanas Xhillari. Kështu, Linda Rama është bërë gjyshe për herë të parë dhe vajza e saj nënë e një djali.

albsig

spring

Gjatë 9 viteve të qeverisjes së Ramës, Rea ka zgjedhur të qëndrojë larg vëmendjes së publikut dhe rrallë është folur për të në media. E kështu duket se ka zgjedhur që ta kalojë edhe shtatzëninë, duke mbajtur “sekret” edhe emrin e partnerit.

Rea Xhillari ka studiuar jashtë Shqipërisë për arkitekturë dhe zotëron një biznes në Tiranë, një laborator dizanji.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img