Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
66 %
1.5kmh
0 %
Pre
24 °
Sht
27 °
Die
30 °
Hën
31 °
Mar
21 °
E enjte, 23 Shtator, 2021
spot_img

Rasti ‘Raket’/ I jepet ndihmë në qeli, Janeva në gjendje të rëndë shëndetësore

spot_img

Lajme të ngjashëm

39ba427e782db7f8f1206d1b0ccb10de scaled

Prokurorja e dorëhequr speciale, Katica Janeva është në gjendje të rëndë shëndetësore, teksa ndodhet në burgun e grave të Shutkës.

Sipas mediave maqedonase Janeva ka pasur peobleme shëndetësore që para se të arrestohej nga policia.

Ndërsa thuhet se ish prokurorja merr ilaçe në qeli për depresionin. Ndërsa problem tjetër është edhe tensioni i gjakut. Ajo vazhdimisht është nën mbikqyrjen dhe kontrollet e mjekut.

Kujtojëm se Janeva është arrestuar për rastin “Reket” dhe akuzohet për keqpërdorim të detyrës.

Më shumë

spot_img