Tirana
light rain
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
67 %
5.1kmh
100 %
Pre
15 °
Sht
16 °
Die
14 °
Hën
12 °
Mar
10 °
E premte, 9 Dhjetor, 2022

Rast i rrallë/ Në 10-vjetorin e lindjes, Ardenisi fiton betejën më të rëndësishme të jetës; shërohet nga kanceri

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ministria e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka bërë publike në rrjete sociale një rast të rrallë, por shumë të gëzueshëm për Ardenisin 10-vjeçar dhe familjen e tij.

Screenshot_6.jpg

Ai prej kohësh luftonte në në betejën e vështirë me tumorin në sistemin nervor, por pas ndërhyrjes delikate në neurokirurgji dhe përfundimit të një trajtimi kompleks me radioterapi në spitalin onkologjik, 10 vjeçari nga Burreli ka arritur të fitojë një betejë të rëndësishme në luftën kundër kancerit.

139380868_1142630152859700_6821843925903973789_o.jpg

Sot ishte një ditë speciale për të, pasi feston ditëlindjen e 10-të.

139042421_1142630202859695_8309384770275728489_o.jpg

Më shumë
spot_img
spot_img