Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
93 %
1kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
17 °
E mërkurë, 20 Tetor, 2021
spot_img

Rasheli na prezanton me ‘çunin më të bukur në botë’, të gjithë e njohim. Ja si reagon ai pas komplimentit (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

6f1340844f34b51311732221f80c4b62

Rashel Kolaneci së fundmi është bërë pjesë e “Duplex Shoë” dhe mesa duket ka krijuar marrëdhënie të mira me kolegët e saj.

Këtë e shohim nëpërmjet videove të bëra pra skene që ajo postin në rrjetet sociale. 

E tillë ka qenë edhe video-ja e fundit me kolegun e saj Albano Bogdo. Duke se para fillimit të xhirimeve Rasheli i ka bërë një kompliment shumë të sinqertë mjaft të sinqertë: “Me çunin më të bukur në botë”

Albano ka hezituar për një moment, por nuk mund të binte dakord me Rashelin.

“Në univers.., në glob po” ka qenë përgjigja e Albanos.

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img