Tirana
scattered clouds
17 ° C
17 °
17 °
72 %
2.1kmh
40 %
Enj
22 °
Pre
24 °
Sht
25 °
Die
27 °
Hën
21 °
E enjte, 6 Maj, 2021
spot_img

Raporti i “Transparency International”, Basha: Shqipëria një shtet i kapur nga korrupsioni

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka reaguar pas raportit të fundit të Transparency International, ku thuhej se shteti është i kapur nga korrupsioni dhe ligjet me porosi.

Basha me anë të një postimi në rrjetet sociale shkruan se Rama nuk e ka mbajtur premtimin për luftën kundër korrupsionit

“Rama premtoi luftë kundër korrupsionit. A e mbajti këtë premtim? Përgjigja. Jo. Sipas raportit më të fundit të Transparency International, Shqipëria është një shtet i kapur nga korrupsioni,” shkruan Basha në postimin e tij në Instastory.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img