Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
94 %
2.1kmh
0 %
Mar
27 °
Mër
25 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021
spot_img

Raporti i KE nxjerr të vërtetën e DHIMBSHME: Shqiptarët punojnë më shumë se gjithë Europa, kryesojnë të moshuarit dhe të varfrit

spot_img

Lajme të ngjashëm

Më shumë

spot_img