Tirana
few clouds
35.5 ° C
35.5 °
35.5 °
32 %
3.1kmh
20 %
Sht
34 °
Die
37 °
Hën
36 °
Mar
37 °
Mër
38 °
E shtunë, 2 Korrik, 2022
spot_img

“Raporti i Antidrogës në Itali demaskon qeverinë shqiptare”, reagon Vasili: Ndërkombëtaret heshtin

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kush nuk e sheh eshte miop,kush e sheh dhe e mbron eshte armik i vendit te tij.

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img