Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
58 %
0.5kmh
0 %
Enj
24 °
Pre
24 °
Sht
28 °
Die
30 °
Hën
29 °
E enjte, 23 Shtator, 2021
spot_img

‘Range Roveri’ përplaset me shtyllën, plagoset shoferi

spot_img

Lajme të ngjashëm

8a09d30c7fa5644db1e3bee0f94fdfc4

Një aksident rrugor ka ndodhur mëngjesin e sotëm në aksin  Berat-Lushnje ku një automjet tip “Range Rover” ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga.

Makina është përplasur me një shtyllë dhe si pasojë janë shënuar dëme të mëdha në pjesën e përparme dhe të pasme të makinës.

Shoferi i mjetit, Range Rover, mësohet se është plagosur dhe ka pësuar dëmtime në trup.

I plagosuri R.M, 33-vjeç, është dërguar në Spitalin Rajonal të Beratit dhe është jashtë rrezikut për jetën.

Shkak i aksidentit dyshohet të ketë qenë lagështira në rrugë dhe shpejtësia e madhe me të cilën ishte duke udhëtuar automjeti.

 

Më shumë

spot_img