Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
77 %
1.5kmh
0 %
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
29 °
Sht
30 °
Die
30 °
E mërkurë, 16 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

‘Range-Roveri’ luksoz përplas vajzën në mes të rrugës dhe për pak hyn në dyqan, e reja dërgohet në gjendje të rëndë në spital

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

aa752129148280c4a2c932319b6cf540

Një aksident i rëndë, por fatmirësisht pa humbje jetë është shënuar këtë mbrëmje në Sarandë.

Një automjet luksoz tip “Range-Rover” ka përplasur një vajzë në mes të rrugës, dhe siç shihet në foto për pak sa nuk është futur në dyqanet e rreshtuara anës rrugës.

Screenshot_7_copy.jpg

Ngjarja ka ndodhur pak minuta më parë. E reja ishte duke ecur teksa në momentin që është përplasur nga automjeti.

Screenshot_9.jpg

Mësohet se vajza e plagosur është në gjendje të rëndë shëndetësore, dhe po transportohet për në spital. 

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img