Tirana
broken clouds
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
64 %
1.5kmh
75 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
32 °
Sht
31 °
Die
23 °
E mërkurë, 10 Gusht, 2022
spot_img

“Range Rover” përplaset me veturën në Lezhë, plagoset një vajzë dhe një djalë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Dy persona kanë mbetur të plagosur si pasojë e një aksidenti rrugor të ndodhur pak minuta më parë në Lezhë.

Sipas informacioneve paraprake, aksidenti ka ndodhur në dalje të qytetit të Lezhës, ku një makinë tip “Range Rover” është përplasur me një “Peugeot”.

albsig

Për pasojë kanë mbetur të plagosur një vajzë dhe një djalë. Forca të policisë kanë mbërritur në vendin e ngjarjes.

Vijon…

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img