Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
34 %
2.1kmh
0 %
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
36 °
Mar
37 °
Mër
36 °
E shtunë, 2 Korrik, 2022
spot_img

Ranë 100 metra në humnerë, rëndohet bilanci, pas dajës humb jetën edhe nipi 20-vjeçar nga Tropoja

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ka shkuar në dy numri i viktimave të aksidentit tragjik që ndodhi ditën e sotme në “Rrugën e Kombit”.

Burime për mediat bëjnë me dije se 20-vjeçari, Xheku Logu, nuk ka mundur t’ i mbijetojë plagëve të marra.

albsig

spring

Në vendngjarje humbi jetën Andi Rustaj, daja i Xheku Logut, 25 vjeç.

Kujtojmë sen gjarja ndodhi këtë të enjte në Rrugën e Kombit, ku Logu dhe Rustaj  ishin nisur nga Tirana me makinën e tyre dhe do të udhëtonin në drejtim të Kukësit, por afërsi të fshatit Kolsh kanë dalë nga rruga dhe kanë rënë në humerë, të paktën 100 metra. Shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje prej orëve të para të mëngjesit.

Dyshimet janë se shoferi i mjetit ka humbur kontrollin dhe ka kryer një manovër të gabuar, pasi në Rrugën e Kombit, në pjesën kur Mercedesi ka dalë nga karrexhata nuk ka gjurmë frenimi.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img