Tirana
light rain
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
67 %
2.6kmh
75 %
Enj
16 °
Pre
17 °
Sht
18 °
Die
16 °
Hën
11 °
E enjte, 8 Dhjetor, 2022

“Ramushi gënjen derrçe”, Vasili sulmon Ramën: Shqipëria s’ka pasur kurrë një idiot më te rëndomtë AntiKosovë se Rama

spot_img

Lajme të ngjashëm

Nënkryetari i LSI Petrit Vasili ka akuzuar pas sulmeve të fundit të kryeministrit Edi Rama ndaj ish-kryeministrit të Kosovës Ramush Haradianj, të cilin e quante  “gënjeshtar fiziologjik, që i ka bërë Kosovës “gjëmën” me vendosjen e taksës ndaj produkteve serbe.

“Kryeministri Ramush Haradinaj ka gënjyer derrçe, kur ka dalë në publik, por herën e parë nuk u mora me atë punë, te darka e thaçit”, tha Rama

Vasili në postimin e tij shkruan se sipas tij  “Shqipëria nuk ka pasur kurrë një idiot më te rëndomtë AntiKosovë se Rama”.

Kryeministri Rama e ka quajtur Haradinajn gënjeshtar, madje e ka akuzuar se kërkon të baltosë emrin e Albin Kurtit, i cili hoqi taksën me kusht ndaj Serbisë.

Postimi i Vasilit:

Miremengjes tradhetar!

Shqiperia nuk ka pasur kurre nje idiot më te rendomte AntiKosove se Rama.

Rama thote per Ramushin genjeshtar dhe e hedh ne gjyq.

Rama thote per Isa Mustafen politikan tinzar.

Rama thote per Albinin lider folklorik se kerkoi te hiqet taksa e rruges se Kombit.

Kurse te gjithe bashke Ramush,Isë dhe Albin thone ne kor se bashku me te gjithe Kosoven se Rama eshte nje kokerr tradhetari qe s’ka te dyte.

P.S. Por ky mire qe eshte tradhetar, por eshte edhe idiot, se e ben kaq trashe tradhetine sa qe s’ka pse lodhet askush ne Kosove e Shqiperi per ta kuptuar.

Te gjithe shqiptaret andej e kendej kufirit kane kohe qe e pershendesin kur lind dita dhe i thone: Miremengjes tradhetar!.

Më shumë
spot_img
spot_img