Tirana
clear sky
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
30 %
2.6kmh
0 %
Mar
11 °
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
11 °
Sht
12 °
E martë, 31 Janar, 2023

Ramush Haradinaj pozon me Loredanën dhe Noizy-n: Me miq të veçantë!

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryetari i Partisë Aleanca për Ardhmërinëe Kosovës,(AAK), Ramush Haradinaj është takuar me dy këngëtarët shqiptarë, Loredana Zefi dhe Rigels Rajku ose ndryshe i njohur me emrin e artit Noizy.

Ka qenë vetë ish-kryeministri i Kosovës, i cili ka postuar një foto në Instagram me këngëtarët dhe tre fëmijët e tij teksa shkruan:

“Me miq të veçantë.”

Loredana dhe Noizy ndodhen në Prishtinë për një koncert. Dy këngëtarët sollën këngën e tyre më të fundit “Heart Atack” e cila brenda pak orësh numëron mbi 1 milion klikime në youtube dhe pritet të jetë hiti i verës.

Më shumë


spot_img
spot_img