Tirana
broken clouds
19.1 ° C
19.1 °
19.1 °
60 %
3.3kmh
75 %
Enj
19 °
Pre
21 °
Sht
15 °
Die
20 °
Hën
25 °
E enjte, 13 Maj, 2021
spot_img

Militantët e PD-së thërrasin “Rama Ik” në mes të takimit, kryeministri u kthehet: Thoni ik, po në fund do ikni vetë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama ka zhvilluar takimin elektoral të radhës në Tiranë.

Gjatë kohës që po mbante fjalën e tij, dikush nga të pranishmit mes dhjetëra njerëzve tha “Rama Ik”.

Normalisht, kryeministri Rama e komentoi këtë thirrje, ku u shpreh se ata thonë Rama ik, por në fund ikin vetë.

Dikush nga turma e njerëzve: Rama Ik!

Edi Rama: Ja te doli. Po e prisja. Nuk ka se si të mos dalë, është koncepti për 1940, nuk ka se si mund të dali.

Partia Demokratike sot, ka më shumë makina dhe burime në dispozicion po është ajo makina e atij agai të rënë nga vakti që me çdo kusht donte të prishte koncertin dhe që i dukej pianoja si gogol. E bukura e këtyre që thonë Rama ik është se thonë Rama ik, po ikin vetë ata.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img