Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
73 %
0kmh
0 %
Mar
39 °
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
40 °
Sht
34 °
E martë, 27 Korrik, 2021

Ramën s’e lë ‘mola’ me kunjat, poston foton nga Saranda dhe bën krahasimin EPIK: PS-ja dhe PD-ja

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

11d19b6562c1dd8bbb02ef5c64f2dca8

Kryeministri Edi Rama ndodhet sot në Sarandë, për të inspektuar kantierin e Lungomares së qytetit, 1.1 km e gjatë e cila do të jetë gati këtë vit për të pritur turistët e parë.

Ndërkohë kryeministri ka publikuar një foto në rrjete sociale, ku shihet mbi mol dhe poshtë tij në det, është një burrë mbi sërfin e tij, që siç duket po zhvillon dhe një komunikim me kryeministrin.

Personi në foto mbi sërf është një biznesmen i njohur në qytetin bregdetar, të cilin Rama nuk nguroi pa e ngacmuar, si demokrat “të thekur”, edhe pse i zhgënjyer.

“PS-ja dhe PD-ja, moment komunikimi me një demokrat”, shkruan Rama krahas fotos, duke dashur të krahasojë nivelin mes dy partive.

Më shumë

spot_img
spot_img