Tirana
clear sky
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
31 %
5.1kmh
0 %
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
6 °
E shtunë, 22 Janar, 2022

Ramën e shajnë “live”, kryeministri e merr me sportivitet: Falenderoj “Love Albania” që ka bërë një sharje “gyp, gyp, gyp”

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Gjatë një bashkëbisedimi online me qytetarët, kryeministri Rama ka marrë edhe një sharje në komentet në rrjetet sociale.

Siç tregoi edhe vetë Rama, “Love Albania” ishte emri i profilit që e shau, por pavarësisht kësaj, kryeministri e mori me sportivitet, duke i uruar të gjithëve një vit të mbarë, pavarësisht asaj që shkruajnë.

“Ooo, ishte një sharje këtu, nuk po e lexoj por mirë që erdhi, për të mos prishur punë, por për të prishur syrin e keq. Falenderoj posaçërisht “Love Albania”, që i ka vënë këtë emër dhe ka bërë një sharje gyp, gyp, gyp. Ju uroj të gjithëve një vit të mbarë, pavarësisht nëse lëvdoni, mbështesni apo shani. Shëndet t’ju bëhen të gjitha”, u shpreh Rama.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img