Tirana
broken clouds
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
87 %
1kmh
75 %
Hën
10 °
Mar
11 °
Mër
10 °
Enj
10 °
Pre
9 °
E hënë, 17 Janar, 2022
spot_img

Ramën e pyesin për situatën në PD, ai përgjigjet shkurt: S’është problemi ynë, kacafytje mes një grate dhe një non-grate

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Gjatë komunikimit me publikun, në një trasmetim live në rrjetet sociale, kryeministri Edi Rama është pyetur edhe për situatën që po kalon Partia Demokratike.

Rama është përgjigjur shkurt duke thënë se opozita po përjeton një çështje qesharake teksa është e zënë në kurthin e një personi grata dhe një tjetri non-grata.

“Nuk është problemi ynë. Ne kemi kaq shumë probleme dhe çështje serioze për të diskutuar sa që mirë është të kursejmë sa më shumë kohë që kemi në dispozicion, për një çështje që në seriozitetin e vetë është aq shumë qesharake.

Që po përjeton sot opozita e zënë në kurthin e një kacafytjeje mes një personi grata dhe një personi non-grata”, u shpreh Rama.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img