Hapësire reklamuese

Social Bomb

Rama zbulon pikturën që i ka dërguar qytetari: Thotë se është krijuar përmes Inteligjencës Artificiale

Shkruar nga Newsbomb
Rama zbulon pikturën që i ka dërguar qytetari: Thotë se

Kryeministrit Edi Rama i ka mbërritur një dhuratë nga një qytetar, të cilën ka vendosur ta ndajë në llogarinë e tij në “Facebook” edhe me ndjekësit e tjerë.

Në foton e dërguar nga qytetari Rama shihet duke pikturuar. Krah postimit kryeministri thekson se kjo pikturë është krijuar  përmes aplikacionit të Inteligjencës Artificiale.

“MIRËMËNGJES

dhe duke shpresuar që të qeshni edhe ju me këtë dërgesë të njërit prej jush, i cili më shkruante se e ka krijuar me aplikacionin e Inteligjencës Artificiale, ju uroj një javë të mbarë”, shkruan Rama.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese