Tirana
clear sky
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
48 %
3.6kmh
0 %
Sht
27 °
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
36 °
E shtunë, 19 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Rama zbulon ‘armën sekrete’ të PS për të marrë 88 mandate: Ne zgjohemi herët dhe…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

673be3abf190d0ab847e8ecfb27610ab

Kryeministri Edi Rama prezantoi sot 12 kandidatët e parë që do të kryesojnë listat për deputetë të Partisë Socialiste në zgjedhjet e 25 prillit 2021.

I pyetur se cila ishte arma sekrete e PS për të marrë 88 mandate, Rama u përgjigj duke thënë se partia rozë është shumë herë më e përgatitur, pasi socialistët zgjohen herët dhe flenë shumë vonë.

Pyetje: Arma sekrete e Partisë Socialiste që do t’i japë 88 mandate?

Edi Rama: Nuk ka armë sekrete këtu i dashur, por unë mendoj se nëse ka një avantazh që mund të veçojë që është që ne jemi shumë herë më të përgatitur, po shumë se ne zgjohemi herët dhe flemë shumë vonë. Dhe nxjerrim mësime dhe përgatitemi dhe për të arritur deri këtu, ne kemi qysh përpara se të vinte Covid-i që punojmë.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img